СЕТКА ЗАНЯТКАЎ СПЕЦЫЯЛЬНА АРГАНІЗАВАНАЙ ДЗЕЙНАСЦІ
ў I рознаўзроставай дашкольнай групе
інтэграванага навучання і выхавання
Дзяржаўнай установы адукацыі
“Асавецкая сярэдняя школа Любанскага раёна”
на 2023/2024 навучальны год (II паўгоддзе)
Дні тыдня
|
Час правядзення
|
Спецыяльна арганізаваная дзейнасць
|
Час правядзення (для дзяцей з асаблівасцямі псіхафізічнага развіцця)
|
ад 3 да 4
|
ад 4 да 5
|
Панядзелак
|
9.15 – 9.35
|
- Музычнае мастацтва
|
9.15 – 9.35
|
9.45 – 10.05
|
2. Дзіця і грамадства
|
9.45 – 10.05
|
10.15 – 10.35
|
3.Выяўленчае мастацтва
(маляванне/ лепка)
|
10.15 – 10.35
|
Аўторак
|
9.15 – 9.35
|
1.Дзіця і
прырода (0,5)
|
1.Дзіця і прырода
|
9.15 – 9.35
|
9.45 – 10.05
|
2. Фізічнае выхаванне
|
9.45 – 10.05
|
10.15 – 10.35
|
3.Мастацкая
літаратура (0,5)
|
3.Мастацкая
літаратура
|
|
Серада
|
9.15 – 9.35
|
- Музычнае мастацтва
|
9.15 – 9.35
|
9.45 – 10.05
|
- Элементарныя матэматычныя ўяўленні
|
9.45 – 10.05
|
10.15 – 10.35
|
3. ---
|
3.Дзіця і грамадства
|
10.15 – 10.35
|
Чацвер
|
9.15 – 9.35
|
1. Фізічнае выхаванне
|
9.15 – 9.35
|
9.45 – 10.05
|
- Развитие речи и культура речевого общения
|
9.45 – 10.05
|
10.15 – 10.35
|
3. Выяўленчае мастацтва
(аплікацыя/ канструяванне/
дзіцячы дызайн)
|
10.15 – 10.35
|
Пятніца
|
- 15 – 9.35
|
- Развіццё
маўлення і культура маўленчых
зносін (0,5)
|
- Развіццё
маўлення і культура маўленчых
зносін
|
- 15 – 9.35
|
9.45 –10.05
|
- Фізічнае выхаванне
|
9.45 –10.05
|
Агульная колькасць гадзін
|
11,5
|
14
|
|
|
|
|
|
|
|
|
СЕТКА ЗАНЯТКАЎ СПЕЦЫЯЛЬНА АРГАНІЗАВАНАЙ ДЗЕЙНАСЦІ
ў II рознаўзроставай дашкольнай групе
інтэграванага навучання і выхавання
дзяржаўнай установы адукацыі
“Асавецкая сярэдняя школа Любанскага раёна”
на 2023/2024 навучальны год (II паўгоддзе)
Дні тыдня
|
Час правядзення
|
Спецыяльна арганізаваная дзейнасць
|
Час правядзення (для дзяцей з асаблівасцямі псіхафізічнага развіцця)
|
ад 4 да 5 гадоў
|
ад 5 да 6 гадоў
|
Панядзелак
|
9.15 – 9.40
|
1. Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін
|
|
9.50 – 10.15
|
2. Музычнае мастацтва
|
9.50 – 10.15
|
10.25 – 10.50
|
3. Дзіця і грамадства
|
10.25 – 10.50
|
Аўторак
|
9.15 – 9.40
|
_______
|
- Падрыхтоўка да навучання грамаце
|
|
9.50 – 10.15
|
2. Выяўленчае мастацтва
(маляванне / лепка)
|
9.50 – 10.15
|
10.25 – 10.50
|
3. Фізічная культура
|
10.25 – 10.50
|
Серада
|
9.15 – 9.40
|
1. Элементарныя матэматычныя ўяўленні
|
|
9.50 – 10.15
|
2.Музычнае мастацтва
|
9.50 – 10.15
|
10.25 – 10.50
|
- Дзіця і прырода
|
10.25 – 10.50
|
Чацвер
|
9.15 – 9.40
|
1. Развитие речи и культура речевого общения
|
|
9.50 – 10.15
|
2. Фізічная культура
|
9.50 – 10.15
|
10.25 – 10.50
|
3. Выяўленчае мастацтва (аплікацыя / канструяванне / дзіцячы дызайн)
|
10.25 – 10.50
|
Пятніца
|
9.15 – 9.40
|
1.Дзіця і грамадства
|
9.15 – 9.40
|
9.50 – 10.15
|
2. Мастацкая літаратура
|
|
10.25 – 10.50
|
3. Фізічная культура
|
10.25 – 10.50
|
Агульная колькасць гадзін
|
14
|
15
|
|
разгарнуць » / « згарнуць